Фрезерування на ЧПУ

 

 

Якісне фрезерування оргскла, пластику, композитних матеріалів, металу та дерева на сучасному обладнанні з ЧПУ.

 

Фрезерування – це розповсюджена технологія, яка дозволяє виготовити красиву, надійну, унікальну та довговічну продукцію. Фрезерування широко використовують у рекламному виробництві, а також при створенні різного роду кліше. Ключову роль у якості фрезерування грає професіоналізм майстрів, які виконують ескіз малюнку та керуючих процесом фрезерування. Але не менш важливе й обладнання, яке використовується для фрезерування того чи іншого виробу.

 

 

Надаючи послуги з 2D- та 3D-фрезеруванні, фахівці нашої компанії використовують сучасне високотехнологічне обладнання:

 

Фрезерування пластику та фрезерування оргскла

Детальніше

Фрезерування композитних матеріалів

Детальніше

Фрезерування металу АІ, дюраль, латунь, мідь

Детальніше

Фрезерування дерева, фанери, МДФ, ДСП

Детальніше

Фрезерування пластику та фрезерування оргскла (акрилу)

У послугу по фрезеруванню пластику та оргскла (акрилу) входить розкрій цих матеріалів за допомогою фрезерного інструменту згідно наміченого плану. Компанія «FORMOPLAST» виконує розкрій пластику, оргскла та ПВХ великих форматів, включаючи фінішну обробку країв. У якості інструментів під час фрезерування оргскла використовуються фрези та поліролі високої якості, а під час фінішної обробки ПВХ застосовуються дрібнозернисті шліфувальні шкурки.

 

Фрезерування композитних матеріалів
Фрезерування композитних матеріалів можна виконувати на фрезерних машинах з ЧПУ. Під час встановлення матеріалу на робочому просторі використовуються дерев’яні та пластмасові прокладки, які дозволяють запобігти вм’ятинам . Свердління виконується призначеними для роботи з пластмасою та алюмінієм спіралевидними свердлами, що залишають рівні отвори. Також виконуються роботи по зенкуванню отворів та згинанню композитних матеріалів.

 

Фрезерування металу АІ, дюраль, латунь, мідь
Для фрезерування металів компанії «FORMOPLAST» використовує найсучасніше обладнання. Потужні та універсальні станки дають можливість вирішувати різноманітні задачі під час фігурного та фасонного розкрою металу. Широкі можливості ЧПУ підвищують точність та надійність фрезерування металів. При цьому точно дотримуються всі задані параметри, а поставлені цілі досягаються з мінімальними витратами часу.

 

Фрезерування дерева, фанери, МДФ, ДСП
Столярні вироби з дерева, фанери, МДФ та ДСП піддаються фрезеруванню легше, ніж вироби з інших матеріалів. За рахунок цієї легкості є можливість вирізати з дерева більш складні елементи. Наприклад, їх виготовлення часто замовляють для реставрації старовинних споруд (різьблені лиштви, карнизи та ковзани). Компанія «FORMOPLAST» виконують фрезерування дерева, фанери, МДФ та ДСП для найрізноманітніших цілей. Висока якість роботи та професіональний підхід роблять співпрацю з компанією «FORMOPLAST» вигідною, зручною та надійною.

Телефонуйте! Ми зможемо домовитися!

 

КОНТАКТИ

Задати запитання