Мангали на замовлення

 

 

Сьогодні дуже популярними стали мангали на замовлення з бетону. Такі вироби можуть бути не тільки практичним та зручним приладдям для приготування смачних шашликів або барбекю, але й прекрасним і вишуканим доповненням для облаштування власної ділянки. Крім того такі мангали з бетону можна використовувати і без приготування їжі. Поруч з цим бетонним девайсом можна просто відпочити в спокійній, затишній обстановці і насолодитися прекрасним видом на відкритий вогонь.

недорогие мангалы на заказ из бетона недорогие мангалы на заказ из бетона
мангалы на заказ из бетона мангалы на заказ из бетона

Мангали на замовлення з бетону найчастіше встановлюють в альтанках, на відкритих терасах, в саду біля будинку під відкритим небом і в інших зручних місцях. Можна також замовити таку зручну конструкцію, де в комплекті з мангалом буде виготовлений зручний столик, стійка або мийка.

 

Для виготовлення таких мангалів використовується спеціальний жаростійкий бетон, який не втрачатиме свої властивості та характеристики під час горіння деревини. Мангали на замовлення з бетону – це ідеальне рішення для того, щоб перетворити заміський котедж або дачу в місце для чудового відпочинку в колі сім’ї або в компанії друзів. Маючи у себе на ділянці такий практичний девайс, Ви зможете в будь-яку пору року готувати для своїх близьких смачні страви з м’яса, риби або овочів.

 

Приватне підприємство «Гаркавцев» пропонує своїм клієнтам найякісніші та недорогі мангали на замовлення з бетону.

Задати запитання