Вакуумне формування пластику

 

 

вакуумная формовка пластика в Украине вакуумная формовка пластика в Украине
пластиковые изделия под заказ пластиковые изделия под заказ
изготовление пластиковых изделий изготовление пластиковых изделий
вакуумирования пластика вакуумирования пластика

Вакуумне формування пластику – це спеціальна технологія, яка дозволяє якісно та ефективно створювати будь-які рекламні об’єкти, упаковку та інші об’ємні вироби та конструкції з пластику. Технологія вакуумного формування дає можливість виготовляти пластикові предмети найрізноманітніших та складних форм.

 

Такий спеціальний процес як вакуумне формування пластику, зазвичай, складається з двох базових етапів. Першим етапом є виробництво оснащення, а другим – власне формування пластику. Матриця, яка застосовується для формування пластикових виробів, може бути виготовлена з різних матеріалів.

У якості таких матеріалів можуть бути використані МДФ, нержавіюча сталь, різні смоли, склопластик, дюралюміній та ін. Матеріал, як правило, обирають в залежності від тиражу замовлення, вимог до надійності та якості пластикового виробу, що виготовляється, а також цінової політики виробника.

Вакуумная формовка пластика
Вакуумная формовка пластика

Вакуумне формування пластику проходить в декілька етапів. Спочатку за допомогою розігрівання пластику, структура матеріалу стає достатньо м’якою. Далі у процесі виробництва, використовуючи особливий метод вакуумування, пом’якшений пластик приймає форму спеціально підготованої заздалегідь матриці. У результаті отримуємо якісний пластиковий відбиток з необхідними формами, який обробляється за допомогою спеціальних інструментів та обладнання для виключення всіх зайвих частин виробу.

 

Приватне підприємство «Гаркавцев» зможе виготовити для Вас будь-які пластикові вироби, застосовуючи таку прогресивну технологію, як вакуумне формування пластику.

Задати запитання